בום

הפעלות ימי הולדת לגיל הרך

הפעלות ימי הולדת לגיל הרך

יש רק דבר אחד שמרגש אתכם יותר מיום הולדתכם: יום ההולדת של ילדיכם! את השמחה שהם הביאו לחייכם אתם חוגגים בכל יום בשנה, אך ביום אחד – ביום בו הם נולדו, אתם חוגגים ובגדול – עם משפחה וחברים. אנחנו ב-BOOM מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הפעלות ימי הולדת לגיל הרך שאנו מציעים, שיבטיחו יום הולדת צבעוני, שמח ובלתי נשכח!

כידוע, תקופת הגיל הרך היא החל מגיל הלידה ועד גיל 6 שנים. בימי ההולדת בשנתיים הראשונות, חגגתם לבטח עם עוגה, בלונים ושירי יום הולדת. עם גדילתם של הילדים, חגיגות יום ההולדת מקבלות צורה מעט שונה: אירוע חגיגי שבמרכזו לפחות הפעלה אחת לילדים. אנו שמחים לחלוק אתכם טיפים מעולים לבחירת הפעלה ליום ההולדת, וגם להציע לכם כמה הפעלות שיבטיחו יום הולדת שמח!

יום הולדת פיצוץ! ההפעלות של BOOM לימי ההולדת

אנחנו מציעים מגוון גדול מאד של הפעלות ימי הולדת לגיל הרך! אנו מאמינים בהתאמת הפעלות אישית – בהתאם לסגנון החגיגה, המקום בו היא נערכת ואיך לא – התקציב שלכם. עד שנכיר, אנו שמחים להציג בפניכם שלוש אטרקציות/הפעלות שעשויות להתאים ליום ההולדת של ילדכם:

  • ההפעלה המרכזית – מתנפחים! ישנם שני דברים שנדיר מאד למצוא: ילדים שלא אוהבים מתנפחים וימי הולדת שאין בהם מתנפחים. זו ההפעלה המנצחת – זו שתמיד משמחת, מקפיצה ובזכותה נשמעים קולות צחוק ואושר.
  • האטרקציה – אי אפשר לדבר על הפעלות ואטרקציות מבלי לדבר על דוכן מתוקים ליום ההולדת! בשגרה אתם אמנם מגבילים את ילדכם בכל הקשור לצריכת המתוק, אך ביום ההולדת וליום אחד בלבד, מגיע להם להתפנק על דוכן עשיר שהינו חלומו של כל ילד!

טיפים לבחירת הפעלות ימי הולדת לגיל הרך:

  • ימי הולדת בגיל הרך נחגגים לרוב עם כל ילדי הגן. לכן, בגילאים אלו כדאי שלא לחגוג על בסיס קונספט מסוים המזוהה רק עם בנים או רק עם בנות, אלא לבחור בהפעלה שמתאימה לכולם. לדוגמא: מתנפחים.
  • בגילאים אלו, כדאי לבחור בהפעלה המקדשת את התנועה והמרחב, ופחות בהפעלה המצריכה מהילדים לשבת מול מפעיל. 
  • להמר על הפעלת יום הולדת? זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא ללכת על בטוח! בחרו בהפעלה שיעילותה הוכחה – כזו ששולבה כבר בימי הולדת אחרים והוכתרה כהצלחה גדולה – ע"י ההורים ובעיקר ע"י הילדים.

לא בטוחים באילו הפעלה לבחור? יש את BOOM!

ישנם הורים עם VISION ברור באשר ליום ההולדת שהם רוצים לחגוג. עם זאת, גם ישנם הורים שברור להם רק דבר אחד: הם רוצים לחגוג ובגדול! איך? הם לא ממש יודעים. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה, התלבטות או התייעצות! הניסיון המקצועי שלנו מאפשר לנו להתאים לכם את הפעילות המושלמת בהתאם לצרכים ולציפיות שלכם. אז רגע לפני שנרים יחד את ילדכם על כיסא, בחרו הפעלה ליום ההולדת! לפרטים נוספים אודות הפעלות יום הולדת לגיל הרך, התקשרו – 052-242-3424

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן