בום

אטרקציות במרכז לאירועי חתונה

גם אם ממש תתאמצו, ככל הנראה לא תצליחו להיזכר באירוע שהתארחתם בו ולא הייתה בו אטרקציה. זה לא שהזיכרון שלכם לטווח הארוך או הקצר נפגע חלילה, אלא שפשוט נדירים האירועים הנחגגים ללא אטרקציות. כעת, כשאתם בסטטוס מאורסים וחולמים להפוך נשואים בחגיגת אהבה בלתי נשכחת, סביר כי עולה בראשכם השאלה: "האם אטרקציה לאירוע היא בגדר חובה?".

כפי שאתם כבר יודעים, אתם לא רק חתן וכלה, אלא גם מארגני האירוע. המשמעות היא שאתם ורק אתם, תחליטו מה ישתלב באירוע שלכם ומה לא. ואכן, אפשרות אחת העומדת לרשותכם היא לוותר על אטרקציות במרכז לחתונות. אפשרות נוספת היא להעצים את החוויה של האורחים, לייחד את האירוע שלכם ולהפוך אותו "מעוד חתונה" לחתונת השנה! ואיך עושים את זה? עם אטרקציות לחתונות כמובן! 

"אנו שמחים להזמינכם לחתונה… אטרקציה!"

כמעט כל זוג מאורס, משקיע חלק מתקציב האירוע בהשכרת אטרקציות לאירועים – ממזרקת שוקולד ועד מראת סלפי. בהנחה וכבר יצא לכם להתארח באירועים עם אטרקציות, אתם יכולים להעיד עד כמה הן מייחדות את האירוע. אם אתם בכל זאת תוהים לעצמכם "באמת כדאי לנו לשלב אטרקציה בחתונה?", הנה כל הסיבות מדוע ב-2021 האטרקציות הן חובה:

  • ייחוד האירוע – כשם שאתם מתארחים לעתים קרובות בחתונות, כך גם האורחים שיתארחו באירוע שלכם. כמה פעמים אתם התארחתם בחתונה וחשתם דה ז'ה וו – כאילו וכבר הייתם בה? סביר כי לא מעט, וזה לא ממש מפתיע. אירועי חתונה שלא משולבת בהם אטרקציה, נחגגים ב"גוונים" זהים שבסופו של דבר פוגעים בהתרגשות ובהנאה מהאירוע. אטרקציות במרכז הן "תיבול" לאירוע שלכם, ומבטיחות כי החתונה המרגשת תיהנה מייחוד ובידול. 
  • הפתעה לאורחים – אורח מופתע, יהיה בהכרח אורח נרגש ומרוצה יותר. אתם לא רק חתן וכלה, אלא גם מארגני אירוע, זוכרים? נסו לחשוב מה יכול להפתיע ולהלהיב את האורחים (רמז: שביעות רצון האורחים מותנית בין היתר גם בשילובן של אטרקציות).
  • חתונה בלתי נשכחת – כל הזוגות המאורסים חולקים את אותה המשאלה: לחגוג חתונה בלתי נשכחת! החוויה האדירה שאתם והאורחים תזכו לחוות הודות לאטרקציות, תהפוך את האירוע זכיר ועוצמתי יותר. 
אטרקציות במרכז לאירועי חתונה

כמה אטרקציות כדאי לשלב בחתונה?

לא אחת עולה השאלה: "האם אטרקציה אחת לאירוע חתונה מספיקה?". התשובה היא שכן, זאת בתנאי ואתם בוחרים באטרקציה מרהיבה ומלהיבה, וכזו שמתאימה לקהל היעד שלכם (האורחים באירוע). ישנם זוגות שבוחרים לשלב יותר מאטרקציה אחת באירוע, זאת על מנת להעצים את חוויית האורחים. טיפ מאיתנו: במידה ואתם אכן מעוניינים ביותר מאטרקציה אחת, מומלץ לשלב כל אחת מהן בחלקים שונים באירוע. לדוגמא: 

  • בשלב קבלת הפנים – מראת סלפי
  • בשלב רחבת הריקודים/קינוחים – מפל שוקולד

דברים נוספים שכדאי לדעת על אטרקציות לאירועים:

  • ניתן לשלב אטרקציות במתחמי אירועים, פארקים וגנים וגם בבתים
  • התחשבו בקונספט האירוע שלכם במעמד בחירת האטרקציה
  • בכדי להעצים את אפקט החוויה, תנו עדיפות לאטרקציות חדשות/מיוחדות – כאלו שלא מככבות בכל האירועים…

החתונה שלכם? תהיה אטרקציה! לפרטים נוספים אודות שילוב אטרקציות במרכז לחתונות, התקשרו – 053-2423424

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן