בום

מה משפיע על ההחלטה שלכם בבחירת אטרקציה לאירוע שלכם?

האם כדאי להשקיע עם השכרת אטרקציות לבר מצווה?

לכל זוג הורים המעוניין לחגוג לבנו אירוע בר מצווה, ישנו תקציב. וכך, עולה באופן טבעי הצורך בתיעדוף: במה ראוי ודחוף להשקיע ובמה פחות. מהר מאד, הורים נרגשים הנמצאים בעיצומו של ארגון האירוע, מבינים כי אם יש דבר שראוי מאד להשקיע בו, הוא השכרת אטרקציות לבר מצווה. מדוע? משום שהאטרקציה מייחדת את האירוע, משמחת את הילד החוגג וחבריו ומעצימה את החוויה הכללית. 

אז התשובה לשאלה "האם כדאי להשקיע באטרקציה לבר המצווה?", ידועה לכם. כעת, כל שנותר לכם הוא לבחור את האטרקציה המושלמת – זה שתשמח ותפתיע את ילדכם וחבריו. אנחנו ב-BOOM נשמח ללוות את ילדכם באחד הימים המרגשים ביותר בחייו, ולעצב בעבורו חווית בר מצווה ייחודית ובלתי נשכחת! 

השכרת אטרקציות לבר מצווה – איך לבחור אטרקציה?

אם יצא לכם להתעניין לגבי אטרקציות לאירועי בר מצווה, לבטח כבר הבנתם בעצמכם: ישנן המון (!) אטרקציות. אז איך בוחרים מתוך שפע האפשרויות? לפניכם, שלושה דברים שיש להתחשב בהם עם בחירת האטרקציה ליום ההולדת ה-13:

  • העדפה אישית של הילד – זהו הדבר החשוב ביותר שיש להתחשב בו. לכל ילד ישנם תחביבים מסוימים ועולמות תוכן שמעניינים אותו. מאחר ומדובר על יום הולדתו, ראוי לבסס את הבחירה באטרקציה בהתאם להעדפותיו. ישנם ילדים שאוהבים שולחנות משחקים, כאלו שמתלהבים מסימולטורים וגם ילדים חובבי מוסיקה שישמחו לעמדת גיטר הירו באירוע שלהם. ילד שמח = אירוע שמח!
  • קהל האורחים בבר המצווה – כל אירוע נחגג בקונספט שונה ועם קהל שונה. ולכן, עליכם להבין: האם אירוע בר המצווה הוא אירוע לילדים בלבד? אם כן – האם הילד מעוניין לחגוג רק עם החברים הטובים (הבנים), או גם עם בנות? קהל האורחים באירוע הוא משהו נוסף שחשוב להתחשב בו, כאשר המטרה היא לבחור באטרקציה שמתאימה לכולם! במידה ואל האירוע מוזמנים גם מבוגרים למשל (משפחה, חברים, שכנים, מכרים ועוד), כדאי לשקול הוספת אטרקציה המיועדת לקהל המבוגר.
  • התקציב שתרצו להשקיע – ואי אפשר לדבר על השכרת אטרקציות לבר מצווה, מבלי לדבר על עלות ההשכרה. כל משפחה מקצה סכום X מתוך תקציב האירוע לאטרקציות. המלצתנו היא לסנן את האטרקציות השונות בהתאם לעלותן, כלומר – בחנו והשוו בין אטרקציות ההולמות את תקציבכם. כך,  המגוון מתוכו תבחרו יהיה קטן יותר (פחות אפשרויות = בחירה מהירה יותר).
האם כדאי להשקיע עם השכרת אטרקציות לבר מצווה

"אנחנו חוגגים לילדנו בר מצווה בבית. נוכל להזמין אטרקציה?"

בוודאי! אנו מודעים לכך שישנן המון משפחות שבוחרות לארח את החברים והמשפחה בחצר הביתית. לנו לא משנה היכן אתם חוגגים – האטרקציות שלנו יגיעו עד אליכם בכדי לשמח את ילדכם! בכל שנה ילדכם חוגג יום הולדת. אך בר מצווה? רק פעם אחת בכל חייו!

אנחנו ב-BOOM מזמינים אתכם להתייעץ איתנו לגבי אטרקציות מפתיעות לימי הולדת 13. לפרטים נוספים, התקשרו – 053-242-3424

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן