בום

חברת אטרקציות לאירועים

האחת שלכם: כך תבחרו חברת אטרקציות לאירועים

לא בטוח מה יש יותר: אטרקציות לאירועים או חברות אטרקציות לאירועים. מצד אחד, השפע והמגוון מעניקים לכם אפשרות בחירה. מצד שני, הם עלולים להקשות עליכם לקבל החלטה. כעת, כשאתם בעיצומו של ארגון האירוע שלכם (ממש רגע לפני שאתם בוחרים אטרקציה), אנו שמחים לשתף אתכם במידע שערכו כך: איך בוחרים חברת אטרקציות לאירועים? כל עוד תאמצו ותיישמו את שלושת הטיפים שלנו, מובטחים לכם שני דברים: הדבר הראשון הוא אורחים שיתרגשו וייהנו מהאטרקציות. והדבר השני? מחמאות! (המון מחמאות…)

בחירת חברת אטרקציות לאירועים – איך עושים את זה?

ראשית, מדוע חשוב בכלל להתעכב על בחירת חברת האטרקציות? משום שהצלחת האטרקציה באירוע מותנית בראש ובראשונה בחברת אטרקציות – מנוסה ואמינה! ולכן, עוד לפני שבוחרים אטרקציה מסוימת (משולחן בלאק ג'ק ועד סימולטור מרוץ מכוניות), חשוב לבחור את החברה שתספק לכם את השירות. החוויה שלכם (ובהמשך של האורחים), תעוצב ע"י טיב השירות של החברה. העריכו חברות שלא מתגאות אך ורק באטרקציות חדשות ונפלאות, אלא גם ביחסי אנוש מעולים, אדיבות וזמינות גבוהה. 

לתפישתנו, בחירת חברת האטרקציות צריכה להישען על שלושת הדברים הבאים:

  • אטרקציות מקוריות – ככל הנראה, גם אתם התארחתם באירוע שמארחיו השקיעו באטרקציה. האם האטרקציה הייתה מקורית ומפתיעה? לא בטוח. אנחנו ב-BOOM לא מאמינים ב"מחזור" אטרקציות, אלא להפך: מטרתנו היא להביא חוויה חדשה, מרגשת ומפתיעה לכל אירוע ולכל אורח! ככל שהאטרקציות מקוריות יותר, כך שביעות הרצון מהן תהיה גבוהה יותר. בין האטרקציות שאנו מציעים: גלגל המזל, גיטר הירו, שולחנות קזינו, סימולטורים ועוד.
  • לא רק אספקת שירות, אלא מתן שירות – אנחנו לא מספקים אך ורק את השירות (האטרקציה עצמה), אלא מתעקשים על חווית שירות מלאה! ומה זה בעצם אומר? לא כל בעלי האירועים יודעים לאפיין את קהל היעד שלהם, לגבש קונספט וזהות לאירוע ולבחור אטרקציה מתאימה. בשביל זה יש אותנו! אנחנו נשמח לאפיין את האירוע, הציפיות, הצרכים והחלומות שלכם, ובהתאם – נציע לכם אטרקציות חווייתיות! 
  • התרשמו מתמונות וסרטונים – לתאר לכם במאות מילים את האטרקציות השונות? זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא להתרשם מהן "בפעולה!". בחירת חברת אטרקציות לאירועים, חייבת להתבסס גם על התרשמות שלכם מתמונות וסרטונים שיאפשרו לכם "להרגיש" את האטרקציות השונות. כמו כן, ההתרשמות מהגלריות תספר לכם המון על שביעות הרצון של האורחים. אורחים נלהבים, נרגשים, שמחים ומחויכים בסרטונים, יעידו בהכרח על אטרקציה מצוינת שסופקה ע"י חברה מקצועית.

כעת, כשאתם יודעים איך בוחרים חברת אטרקציות לאירועים, כל שנותר לכם הוא לבחור את האטרקציה לאירוע שלכם!

אנחנו ב-BOOM מעניקים תשומת לב אדירה לאיכות התוכן של האטרקציות, כמו גם לחוויית שירות מעולה – לכם ולאורחים שלכם. אירוע "אטרקציה" במרחק שיחת טלפון אחת, התקשרו כעת! 053-2423424

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן