בום

כיצד להפיק ערב מנצח במינימום תקציב?

כיצד להפיק ערב מנצח במינימום תקציב?

כל מי שמעוניין לארגן אירוע מודע לכך שזה כרוך בהרבה מאד תכנונים ותיאומים כדי ליצור אירוע מוצלח, שכולם ייהנו ממנו וגם יזכרו אותו בעתיד.

הפקת ערב מנצח 

הפתרון המושלם כדי ליצור ערב מנצח היא להשתמש בשירות המקצועי שלנו. אנו בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום הפקת האירועים ולכן אנו יכולים להציע לכם את האטרקציות המתאימות ביותר לכל סוג אירוע. אנו מכירים את אהבותיהם של הקהלים השונים ולכן מציעים ללקוחות מגוון של פעילויות שלדעתנו ישמחו את הקהל והם ייהנו לאורכה של כל החגיגה.

לאחר שהלקוחות מעבירים לנו מידע על סוג האירוע, כמות המשתתפים וגילם, אנחנו מציעים כמה וכמה אופציות של משחקים והלקוח בוחר את הפריטים שנראים לו המתאימים ביותר עבור הקהל שלו. 

אם אתם מזמינים את כל הציוד במקום אחד ומתמקדים בדברים החשובים, האיכותיים והנדרשים בלבד, העלויות שלכם יהיו סבירות ובמינימום תקציב. זאת לעומת השיטה של השכרת פריטים שונים ממקומות מגוונים, דבר שבסך הכול הכללי יעלה באופן מהותי את כל העלויות הנלוות לאירוע.

אטרקציות לילדים 

על פי גילם של המשתתפים אפשר לשכור מתקנים מתנפחים שגורמים לשמחה עצומה בקרב כל הילדים שלא חדלים לעלות ולרדת מהמתקנים לאור האפשרות להוציא המון אנרגיה, להתחרות מי מגיע ראשון וליהנות הנאה עצומה. 

ברגע שהמתקנים הללו הם מרתקים ומסקרנים והילדים עולים ללא הרף, כבר מדובר בערב מנצח. בנוסף לכך אפשר להוסיף מתקנים נוספים שהילדים נהנים מאד להפעיל כמו הוקי קרח, שולחן כדורגל, שולחן טניס שולחן, שולחנות קזינו ועוד.

פיזור של האטרקציות כדי ליצור ערב מנצח 

המגמה שלנו היא לפזר כמה משחקים ברחבי האולם כדי שכל אחד מהאורחים יבחר את המשחק שנראה לו הנכון ביותר וכך כל אחד מהמשתתפים מוצא לו עיסוק שמסקרן אותו, משחק בו כמה זמן ואחר כך משתלב במשחק אחר שנמצא ברחבי האולם. אפשר לראות איך כל אחד מהמשתפים עובר במהלך הערב ממתקן למתקן, כדי ליהנות מכל אחד מהם לאורך זמן.

כאשר המשתתפים נהנים, מבחינתם מדובר בערב מנצח והם ידבר עליו עוד שבועות רבים כך שמדד ההנאה היה גבוה. 

כדי להגביר את שביעות הרצון אנחנו דואגים להוסיף מתקנים חדשים ואטרקטיביים אשר זו התנסות ראשונית של האורחים והם מאד מרוצים מהאופציות החדשות שמסקרנות אותן ויוצרות ערב מנצח. 

קולינריה מנצחת לערב מושלם 

קולינריה משובחת אפשר לבצע גם באופציה של מינימום תקציב, זאת אם מתמקדים בדברים החשובים והאהובים ביותר. בהתאם לשיחה עם המארחים אשר מכירים את הקהל שאמור להגיע למסיבה, אנו מרכיבים תפריט מנצח שעלותו היא סבירה בהחלט. אלו יכולים להיות שולחנות מתוקים או מטעמים אחרים, על פי התיאום עם המארחים.

אנחנו נשמח להכין עבורכם ערב מנצח לרווחתם של המארחים והאורחים יחד.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן