בום

יום הולדת בפתח - זה הזמן להשכיר מתקנים מתנפחים

יום הולדת בפתח – זה הזמן להשכיר מתקנים מתנפחים

מתקנים מתנפחים הם אחת האטרקציות האהובות ביותר על הילדים. זו הסיבה שאנחנו דואגים שיהיו לנו במלאי שפע של מתנפחים חדשים ומיוחדים כדי ליצור גיוון מקסימלי עבור הילדים.

יום הולדת בפתח – זה הזמן להשכיר מתקנים מתנפחים

קיימים כמה פרמטרים שעל פיהם אנו מסווגים את המתקנים המתאימים ביותר לכל יום הולדת. הראשון הוא גילם של הילדים שאמורים להגיע לאירוע. יש מתקנים שקל מאד לעלות עליהם והם בעלי מגלשה בגובה נמוך ולכן הם מתאימים יותר לילדים קטנים בגילאי הגן. קיימים גם מתקנים שקצת קשה יותר לטפס עליהם והם מותאמים לילדי בית הספר. הם גבוהים יותר, בעלי כמה רבדים ויש בהם מגלשה ארוכה ותלולה יותר.

בנוסף לכך, אנו בוחנים את הגודל של החצר. בהתאם למרחב הקיים אנו מחליטים אילו מתקנים אפשר להציב כיוון שחייב להיות מרחק בין מתקן למתקן, כדי לא ליצור הפרעה או חלילה התנגשות של הילדים זה בזה. רק לאחר שאנו בודקים נושא זה לעומק, אנו ממליצים ללקוחות אילו מתקנים כדאי לשכור עבור חגיגת יום ההולדת.

מטפסים על המתקנים המתנפחים 

הימצאותם של המתקנים המתנפחים הצבעוניים משמחת מאד את כל הילדים שמגיעים לחגוג את יום ההולדת לחבר שלהם. ברגע שהם רואים את המתקנים הם שוכחים שרבו לפני רגע עם אח שלהם, או שקיבלו מכה בדרך, הכול נעלם והם רצים לכיוון המתקנים המתנפחים. 

דרגת המאמץ שנדרשת מהילדים בכל מתקן מותאמת לגילם, אנו מפרידים בכוונה את המתקנים של הילדים הקטנים מהמתקנים שמיועדים לילדים הגדולים, כדי שכל קבוצה תשתעשע במתקנים המותאמים לגילה. 

הילדים משתוללים על המתקנים, עולים במהירות, קופצים בנקודות השונות, מטפסים על כל הנקודות הרלוונטיות ובסופו של דבר גולשים כלפי מטה או קופצים חזרה בנקודת ההתחלה. אף על פי שחלק מהמתקנים הם קשים לטיפוס, מבחינת הילדים זו לא מכשלה והם קופצים ומטפסים ללא עצירה במשך זמן רב. לא נמאס להם והם ממצים את מלוא היכולות שלהם על המתקנים גם כשהם מזיעים ועייפים. 

יום הולדת בפתח - זה הזמן להשכיר מתקנים מתנפחים.

חגיגות יום ההולדת 

רק כאשר קוראים להם לחגיגה, להדלקת נרות על העוגה או ליהנות מהכיבוד, הם עושים הפסקה ויורדים מהמתקנים. לאחר הטקס הם נהנים מהעוגה, מהחטיפים או מהמטעמים שהוכנו ונחים פרק זמן מסוים. אך מיד לאחר מכן הם נהנים לשוב למתקנים ולהמשיך בהשתוללות הגדולה.

בימי הולדת שמתקיימים בקיץ, הילדים לובשים בגדי ים ונהנים לטפס ולגלוש על מתקנים שאנו מזרימים מעליהם מים. כך הם מרגישים שהם נמצאים סמוך לבריכת השחייה והם נהנים מהשילוב של המים במתקנים הצבעוניים.

אם אתם מתכננים יום הולדת בקרוב ומחפשים אטרקציות שילהיבו את המשתתפים, האופציה האידיאלית היא המתקנים המתנפחים. אתם מוזמנים לשוחח אתנו ונמליץ לכם על המתקנים הנכונים לחגיגת יומולדת.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן