בום

גיטר אירו לאירועים - להיות רוק סטאר ליום אחד!

גיטר אירו לאירועים – להיות רוק סטאר ליום אחד!

ילדים מאד אוהבים מוסיקה, זה דבר שזורם בעצמותיהם מגיל צעיר והם נהנים מאד לנגן בכלים מוסיקליים שונים. אצל רבים מהם האהבה הזו מתגברת עם השנים ולכן הם שומעים המון מוסיקה בסגנונות שונים ונהנים גם לשיר עם המוסיקה ברקע. 

גיטר אירו לאירועים – להיות רוק סטאר ליום אחד!

לאירועים כמו בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת של ילדים גדולים או אירועי חברה אנו מציעים למארחים סימולציה של כוכב רוק. מדובר במערכת אשר כוללת גיטרה, תופים ומיקרופון וזו ההזדמנות לכל אוהבי המוסיקה להביע את עצמם ולהוציא את מלוא היכולות שלהם בתחום זה.

כשהמוסיקה נשמעת ברקע כוכב הרוק מתחבר עם גיטרה, פורט על המיתרים ושר את השיר שנבחר. המעמד כולו הוא מגניב ולכן כל ילד שמגיע תורו מפיק את כל היכולות המוסיקליות שלו. חלק מהם הם בהחלט כוכבי רוק ויש להם עתיד מזהיר וגם האחרים שמזייפים קצת נהנים מאד מההופעה שביצעו מול כל החברים.

מחקים את כוכבי הרוק הטובים ביותר 

לאורך שנים הילדים רואים בטלוויזיה, במחשב ובטלפון הסלולרי הופעות של להקות רוק הן ישראליות והן ממדינות אחרות מעבר לים. אין להם אופציות להחצין את המסוגלות המוסיקלית שלהם, אלא אם הם לומדים על כלי נגינה מסוים ונמצאים במסגרת מוסיקלית מסוימת או מקימים להקת רוק. 

לכן כאשר הם נחשפים למערכת של גיטר אירו הם מתמלאים באושר וניגשים מיד כדי להפעיל את המערך וליהנות מהמעמד המיוחד. השילוב הנפלא של הגיטרה והתופים מוציא מהם את המיטב והם מתחברים לסימולטור וממש לא מעוניינים להפסיק לשיר.

כך עולים בזה אחר זה כל החברים, על פי התור וכל אחד מהם בוחר בשיר אחר או ברצף של השירים הקיים ומחליט לבצע תנועות ווירטואוזיות על הבמה שכוללות שירה וגם הצגה נפלאה לכל החברים שנהנים מהופעה של רוקיסט אמיתי.

אפשר גם לשלב כמה חברים שמנגנים ושרים יחד וכך נוצרת להקת רוק של החברים הטובים שמבלים זמן איכות יחד מול כל החברים ומעניקים להם את מופע יוצא דופן שהם יזכרו לאורך ימים רבים.

כוכבי רוק באירועי חברה 

לאירועי חברה מגיעים העובדים שמכירים זה את זה בעיקר בנושאים הקשורים לעבודה. אך כאשר הם נחשפים למערכת של גיטר אירו בערב גיבוש של החברה, הם עולים בזה אחר זה ומפליאים ביכולות המוסיקליות שלהם. בדרך זו כל העובדים מגלים פאן אחר של העובדים שלא ידעו עליהם עד עתה. מי חובב מוסיקה, למי יש קול נפלא ומי מהם הוא שחקן נהדר שמראה את כל היכולות הוורבליות והווירטואוזיות שלו, להנאה של כוכב הרוק ושל הקהל היא עצומה.

אם אתם רוצים שהאורחים שלכם ייהנו, דברו אתנו והזמינו עבורם את גיטר אירו לאירוע.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן