בום

מה חשוב לבדוק לפני שפונים לשירותי השכרת שולחנות משחק?

מה חשוב לבדוק לפני שפונים לשירותי השכרת שולחנות משחק?

אטרקציה נפלאה שמתאימה לאירועים היא השכרת שולחנות משחק, והיום, אין צורך לקנות את שולחנות המשחק הנבחרים ואפשר פשוט לשכור אותם מחברה אשר מספקת שירות מסוג זה. 

חברה מקצועית אשר מספקת שירות השכרת שולחנות משחק תסייע למארגני האירוע לשדרג את האירוע, שכן אנשים רבים, בכל הגילאים נהנים לשחק במשחקים השונים, אשר מייצרים אינטראקציה בין המזומנים, תורמים לאווירה האינטימית ומאפשרים גם לאנשים ביישנים להיפתח, להשתחרר ולבלות עם שאר המוזמנים.

מספר פרטים לבדיקה טרם השכרת שולחנות משחק לאירוע

כדי שהזמנת שולחנות המשחק אכן תוביל לתוצאות הרצויות ותגרום למוזמנים ליהנות מהמשחקים, להתחרות זה בזה (באווירה טובה כמובן) ולייצר קשרים, חשוב לבחור בשולחנות משחק מתאימים ואיכותיים, לשם כך, חשוב להקדיש תשומת לב לפרטים מסוימים לפני פניה לשירותי השכרת שולחנות משחק.

 להלן מספר פרטים חשובים אליהם יש לשים לב בעת פניה לשירותי השכרת שולחנות משחק לאירוע:

1. גודל השטח – שולחנות משחק קיימים בגדלים שונים, כאשר יש שולחנות משחק שלא תופסים הרבה מקום בחלל בעוד אחרים דורשים מרחב רב יותר. שולחן פוקר ושולחן כדורגל למשל, אינם דורשים שטח רב, אך אם מעוניינים לבחור למשל בשולחן הוקי אוויר, יש לוודא שהשטח מספיק גדול ושעדיין ניתן לנוע בו בחופשיות. כמובן שיש להתחשב במספר השולחנות המוזמנים.

2. התאמת שולחנות המשחק לגילאים של המוזמנים – באופן כללי ניתן לומר ששולחנות משחק מתאימים לכולם, אך עדיין ישנם שולחנות משחק שמתאימים יותר לילדים ושולחנות משחק שאהובים יותר על מבוגרים. שולחן הוקי אוויר ושולחן כדורגל למשל, אהובים מאוד על ילדים, בעוד מבוגרים יהנו במיוחד משולחן סנוקר ושולחן פוקר.

3. איכות שולחנות המשחק – חשוב לוודא ששולחנות המשחק תקינים, עובדים ושלא חסרים להם חלקים. יהיה מאוד מאכזב להזמין שולחנות משחק ולגלות שלא ניתן לשחק בהם משום שחסר בהם חלק או משום שהם לא עובדים ובדיקה מוקדמת תוכל לחסוך את התסכול.

4. מספר האורחים – כדי שכל האורחים שמעוניינים לשחק יוכלו לשחק, חשוב לדאוג לכך שיהיו מספיק שולחנות משחק, לכן, במידה שישנם הרבה מוזמנים, רצוי להזמין מספר שולחנות.

השכרת שולחנות משחק – מעוניינים להזמין שולחנות משחק לאירוע?

אנו – בחברת בום אטרקציות לאירועים, מציעים ללקוחותינו מגוון נרחב של אטרקציות מדליקות שמתאימות לסוגים שונים של אירועים, כאשר אנו יכולים לסייע לכל לקוח ולקוחה לבחור באטרקציות המתאימות ביותר לסוג האירוע, שיכול להיות למשל: חתונה, ברית, בריתה, בת מצווה, בר מצווה, אירוע חברה, יום הולדת או אירוע מסוג אחר.

 תוכלו למצוא אצלנו מגוון שולחנות משחק, מפל שוקולד, מתוקים, מראת סלפי, משחקים וירטואליים והפתעות נוספות.

אם אתם מעוניינים לשאול אותנו שאלה או להזמין מאיתנו שירות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי טופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להפיק אירוע מרגש.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן