בום

רעיונות לבר מצווה

כאשר אנו מארגנים את אירוע בר המצווה עבור הבן שלנו אנו רוצים ליצור אלמנט ייחודי לאירוע שיבדל אותו משאר אירועי הבר מצווה של שאר חברי הכיתה או להציב רף גבוה לאירועים אחרים. זוהי מלאכה לא פשוטה שכן אירועי בר מצווה בגדול נראים אותו דבר והמחשבה הראשונית היא שאין לנו כל כך היכן לייחד אותם עם רעיונות לבר מצווה מקוריים וליצור הבדלה ביניהם לבין האירוע שלנו. בשביל לעשות זאת עלינו לחשוב מחוץ לקופסא ולהבין מיהו קהל היעד שלנו, שבמקרה הזה אלו הם ילדים בני 13 ולכן עלינו להיכנס לראש שלהם. אחד הדברים שילדים בני 13 הכי אוהבים לעשות הם משחקי מחשב ומשחקי ספורט ולכן אנו צריכים לתת להם מענה על שני הדברים הללו בכדי ליצור עבורם אירוע שהם לא ישכחו לעוד הרבה זמן. 

רעיונות לבר מצווה

משחקי מחשב באירוע בר מצווה

כשמחפשים רעיונות לבר מצווה, כפי שציינו משחקי מחשב הם אחד הדברים המועדפים על ילדים בגיל הזה ולכן על מנת לענות על הדרישה הזו ביכולתנו להציב משחקי מחשב וסימולטורים באירוע כאשר המחשבה מאחורי אותם משחקי מחשב היא שעלינו ליצור עניין ואטרקציה סביבם. כך למשל הצבה של משחק גיטר הירו יכול להיות מעניין, כיף ומצחיק יחד כאשר למשחק המוכר והאהוב נצרף מלבד הגיטרה גם ערכת תופים ומיקרופון וכך שלושה חברים יוכלו להקים להקה למספר דקות, לעשות הופעה ולבדר את החברים שלהם או אפילו לעשות תחרות נושאת פרסים בין כמה להקות. הדבר יוצר חוויה בלתי נשכחת שהילדים יהנו ממנה וידברו עליה רבות תוך כדי וגם לאחר האירוע. מעבר לכך ניתן להציב סימולטורים שונים של מרוצי מכוניות למשל או של משחקי אקסטרים וכך ליצור תחרויות בין ילדים בעזרת המשחקים הללו. 

משחקי ספורט בבר מצווה

רעיונות לבר מצווה נוספים יהיו מעולם הספורט. דבר שילדים בגיל הזה אוהבים מאוד הוא ספורט בדגש של תחרויות ספורט. ניתן להציב באירוע מספר שולחנות ספורט וכך לערוך תחרויות בין ילדים או קבוצות קטנות של ילדים כמו למשל שולחן של טניס שולחן או שולחן כדורגל. באמצעות אותם משחקים ניתן לערוך טורניר יחידים או טורניר של קבוצות קטנות נושאת פרסים וליצור עניין סביב הנושא במהלך האירוע. 

המשחקים הללו יכולים גם לבדר חלק מן המבוגרים שנוכחים באירוע וכך לתת גם למבוגרים הזדמנות להתחבר זה לזה ולהעביר את הזמן באירוע בזמן שהילדים נהנים. אנחנו בבום אטרקציות צברנו נסיון רב בתחום ארגון אירועי הבר מצווה והתאמת האטרקציות לאירועים מסוג זה.


אנו נשמח לייעץ לכם ולייחד את האירוע שלכם מאירועים אחרים. אנו מבינים מה כל קהל יעד רוצה ובהתאם לפילוח האורחים שלכם באירוע אנו נדע להתאים עבורכם את האטרקציות השוות ביותר שיהפכו את אירוע הבר מצווה שלכם לאירוע בלתי נשכח שידברו עליו רבות בין כותלי בית הספר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן