בום

ציוד ליום הולדת – כל מה שצריך כדי לחגוג יום הולדת

כאשר אתם מתכננים יום הולדת לחבר או לילד שלכם או לכל בן משפחה אחר אתם מוצאים את עצמכם עוסקים במלאכת הארגון זמן רב, מתרוצצים רבות בין חנויות ואתרי אינטרנט ועורכים שיחות טלפון רבות עם ספקי ציוד לימי הולדת. הציוד לימי הולדת לא כולל רק צלחות וכוסות אלא יש לקחת בחשבון גם ציוד להפעלות של המשתתפים ביום ההולדת כאשר לפני שאנו משכירים את הציוד יש לקחת חשבון מה בדיוק אנחנו רוצים להשיג ביום ההולדת הזה ומי הם המשתתפים באירוע. אנחנו בבום אטרקציות לאירועים צברנו נסיון רב במרוצת השנים ויודעים לעזור לכם להתאים את הציוד לסוג אירוע יום ההולדת שלכם לפי חתך גילאים ואופי האירוע. 

השכרת ציוד עבור ימי הולדת לילדים

עבור ימי הולדת לילדים ישנם מספר רב של אפשרויות להשכרת ציוד שיגרום להם להוציא אנרגיה ולהנות מאירוע יום ההולדת ביחד עם חבריהם. אחת האופציות היותר מועדפות היא השכרת מתקנים מתנפחים בהם הילדים יוכלו לשחק ולהשתעשע במהלך האירוע ויהפוך את האירוע לבלתי נשכח עבורם. אנחנו בבום אטרקציות לאירועים נעזור לכם להתאים את סוג המתנפחים לגילאי האורחים של יום ההולדת שלכם. ישנם מתנפחים שמתאימים לפעוטות וישנם מתנפחים שמתאימים לגילאים יותר מתקדמים בנוסף ניתן גם להשכיר ציוד כמו מזרקת שוקולד שגם זו אטרקציה שילדים מאוד אוהבים או דוכן של ממתקים שבו הילדים יוכלו לבלות בין המשחקים במתקנים המתנפחים. 

ציוד ליום הולדת

השכרת ציוד עבור ימי הולדת לנערים מתגברים

השכרת ציוד לימי הולדת עבור נערים מתבגרים היא מעט שונה ויש לקחת בחשבון דברים אחרים כמו למשל אטרקציות שיעסיקו את הנערות והנערים המתבגרים לאורך זמן רב יותר. לשם כך יש אפשרות להשכיר ציוד כמו משחקי וידאו דוגמאת גיטר הירו למשל או סימולטור של מירוץ מכוניות ומשחקי אקסטרים כאלה ואחרים. גם עבור נערים מתבגרים אפשר להשכיר מתנפחים אבל ברמת קושי מעט גבוהה יותר וגם דוכני מזון כמו אלה שציינו קודם לכן. 

השכרת ציוד לימי הולדת למבוגרים

גם עבור ימי הולדת של מבוגרים ניתן להשכיר ציוד שיבדר את האורחים במהלך האירוע אך עלינו כמובן להתאים את אותו ציוד ליום הולדת לקהל גילאים בוגר יותר. על מנת לעשות זאת נוכל להשכיר ציוד כמו למשל שולחנות משחק ומשחקי קזינו אותו ינהלו דילרים מקצועיים מטעמנו ובמקביל להשכיר משחקים שמתאימים למבוגרים כמו סימולטורים למשל. 

לסיכום, הדבר החשוב ביותר כאשר אנו משכירים ציוד ליום ההולדת אותו אנו מארגנים הוא להתאים אותו בצורה הטובה ביותר למשתתפים באירוע ולאופי של האירוע. אנו בבום אטרקציות לאירועים נשמח לייעץ לכם כיצד להפוך את אירוע יום ההולדת שלכם לאירוע בלתי נשכח שהאורחים שלכם לא ישכחו הרבה זמן. אל תשכחו, יום הולדת היא חגיגה של פעם בשנה! 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן