בום

5 רעיונות מקוריים שלא חשבתם עליהם ליום הולדת

אחד הדברים הראשונים שאנחנו בבום אטרקציות לאירועים שמים עליו דגש כאשר אנחנו מפיקים לכם את האירוע הוא המקוריות שבאירוע. אין ספק שבתעשיית האירועים כבר קשה להמציא את האירוע מחדש והרבה מאוד מן האטרקציות חוזרות על עצמן באירועים בהם אתם מבקרים. לכן, התפקיד שלנו הוא לדאוג שהאירוע שלכם יהיה מקורי. אז החלטנו לתת לכם 5 רעיונות מקוריים שלא חשבתם עליהם ליום הולדת. 

יום הולדת מתנפחים

לא משנה אם מדובר בפעוטות או ילדים מתבגרים תמיד מכל אירוע בו יש מתנפחים הילדים יוצאים מאוד מרוצים, שמחים ובעיקר עייפים. המטרה שלנו היא כמובן להתאים את המתנפחים לסוג האירוע ולגיל המשתתפים שכן מתנפחים ברמת קושי של פעוטות לא יתאימו ליום הולדת של ילדים מתבגרים. לכן חשוב מאוד לבחור בקפידה את המתקנים המתנפחים אותם תשכירו ליום ההולדת שלכם כאשר במסגרת המתנפחים ניתן יהיה לעשות תחרויות והפעלות שונות לילדים. 

מתנפחים לאירועים

מזרקת שוקולד

תמיד חשוב שבכל יום הולדת תהיה תחנת רענון עבור הילדים ומה יכול להיות יותר טוב מזרקת שוקולד. הילדים מקבלים בוסט של אנרגיה על ידי אכילת מזרק שוקולד או על ידי אכילה של פירות מצופים בשוקולד. העמדת דוכן פירות וציפוי הפירות בשוקולד על ידי הילדים יכולה גם כן להיות הפעלה מקורית בעזרתו של מפעיל הדוכן כמובן. 

דוכן מתוקים

כמו בכל יום הולדת חשוב מאוד שיהיו גם ממתקים אבל אם כבר הולכים על משהו מוכר כדאי לעשות אותו בצורה מקורית. במקום לפזר צלחות עם ממתקים וסוכריות, מומלץ לארגן דוכן של מתוקים שבו פרוסים כל הממתקים שרק ניתן לחשוב עליהם כמו שיפודים עם סוכריות גומי, סוכריות חמוצות ועוד מגוון רב של מתוקים כאשר מה שחשוב הוא לשים דגש על צורת ההגשה של הממתקים בדוכן וליצור הרגשה של שפע. 

מציאות מדומה

טרנד חם וחדש באטרקציות לימי הולדת הוא עמדה של מציאות מדומה. במסגרת העמדה המשתתף חובש משקפיים שמנחיתות אותו במציאות אותה הוא בוחר מראש במסגרתה הוא נלחם באויבים, מטיס מטוס קרב, צולל במעמקי הים או כל סרט אחר שבו תבחרו. באותו זמן כל החברים יכולים לצפות בנעשה על גבי מסך טלויזיה גדול ולראות את ההתקדמות בהרפתקה. 

משחקי וידאו טרנד נוסף שמתאים לימי הולדת הוא משחקי וידאו כמו למשל סימולטור של מירוץ מכוניות או משחק גיטר הירו. במסגרת המשחקים הללו ניתן לעשות תחרויות שונות בין המשתתפים וליצור עניין סביב עמדת המשחק שתמיד מושכת אליה עניין רב בכל יום הולדת.

אנחנו בבום אטרקציות לאירועים נשמח להתאים עבורכם את האטרקציות המקוריות ביותר שמתאימות לקהל המשתתפים ביום ההולדת שלכם על מנת שבתום האירוע כל המשתתפים יצאו עם חיוך גדול עם הפנים וטעם של עוד.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן