בום

דגשים חשובים לתכנון אירוע חברה

דגשים חשובים לתכנון אירוע חברה

חברות רבות כיום מארגנות אירוע חברה לעובדים שלהן על מנת שיוכלו ליצור גיבוש בקרב העובדים השונים בחברה וכמובן זוהיא הזדמנות עבור העובדים להכיר עובדים אחרים איתם הם לא באים במגע במסגרת העבודה היום יומית שלהם. מחקרים רבים מראים כי אירוע חברה לא רק תורם לגיבוש של העובדים וגורם להם להכיר את יתר העובדים בחברה, אלא גם מעלה את הפרודקטיביות של העובדים שמרגישים כי לחברה אכפת מהם. על מנת לארגן אירוע חברה בצורה טובה עלינו לשים דגש על מספר דברים חשובים שכן אירועי חברה רבים בסופו של יום חוזרים על עצמם וכך העובדים לא באמת ממצים את מה שיש לאירוע כזה לתת. לכן החלטנו לתת לכם מספר טיפים בנוגע לתכנון אירוע חברה. 

תכנון אירוע חברה

מקוריות

אז כפי שהתחלנו ואמרנו, הדבר הכי חשוב הוא מקוריות שכן אנחנו לא רוצים לחזור על הקונספט של האירוע חברה שעשינו לפני שנה או שנתיים וגם לא רוצים להעתיק קונספט של אירוע חברה מחברה אחרת. לכן, עלינו לחשוב מספיק זמן מראש מה אנחנו רוצים לעשות עם העובדים ומה אנחנו רוצים לתת להם על מנת להפוך את האירוע חברה למקורי, מיוחד ולאירוע שידובר עליו בחברה עד האירוע הבא.

גיבוש

ציינו קודם לכן שאחד המרכיבים המרכזיים של אירוע חברה הוא לגרום לעובדים להכיר טוב יותר את הקולגות שלהם כאשר בעיקר אנחנו רוצים לרקום חברויות חדשות בין עובדים שלא מכירים כלל זה את זה ואין להם אינטראקציה משותפת במסגרת העבודה היום יומית. על מנת ליצור סיטואציות כאלו עלינו לדאוג שהאירוע יהיה בעל אלמנטים מגבשים כמו למשל משחקים משותפים של כלל העובדים ביחידים או בקבוצות על מנת ליצור אינטראקציות חדשות ולהפעיל את העובדים ולגרום להם לחוויות מצחיקות וייחודיות שיעזרו להם לרקום חברויות חדשות. 

רוגע ושלווה

מעבר לכל אותם פעילויות והפעלות עליכם גם לתת לעובדים שלכם זמן להירגע היות ואירוע חברה צריך גם לתת לעובדים שלכם הזדמנות לשכוח רגע מכל הלחץ של העבודה היום יומית ולתת להם הזדמנות קצת לנוח ולהתפרק. לכן מומלץ שמעבר לכל הפעילויות תדאגו לעובדים שלכם לפינות מרגיעות בהן יוכלו לשחק במשחקים או לאכול משהו קטן. 

לסיכום, ישנם הרבה מאוד דגשים שעלינו לשים אליהם לב כאשר אנו מארגנים אירוע חברה ולכן מומלץ לתת למקצוענים לעזור לכם.

בום אטרקציות לאירועים עם ניסיון בהפקת מספר רב מאוד של אירועי חברה ובעזרת התובנות מכל האירועים הקודמים נוכל לעזור לכם לתכנן ולארגן אירוע שאותו העובדים שלכם יזכרו לעוד הרבה מאוד זמן כאשר מה שעומד לנגד עינינו הוא כמובן כל אותן נקודות שהזכרנו כאן ועוד מספר נקודות שנסביר לכם במהלך תכנון האירוע.

ההתמחות שלנו בארגון והפקה של אירועי חברה לצד הניסיון והאהבה לעולם האירועים מאפשרים לנו בכל פעם מחדש להפתיע עם אטרקציות לאירועי חברה שעושות את ההבדל!

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן