בום

איך לחגוג יום הולדת בריחוק חברתי?

איך לחגוג יום הולדת בריחוק חברתי?

תקופת הקורונה מאלצת אותנו להתמודד עם שינויים מרחיקי לכת. אם עד לפני זמן קצר הייתה חגיגת יום הולדת נחשבת לאירוע מהנה אליו ניתן להזמין את כל חברי הכיתה ואפילו מוזמנים נוספים בלי לחשוב פעמיים, היום המצב שונה לחלוטין ועלינו לשמור מרחק אחד מהשני ולנהוג בהתאם להנחיות שונות.

יחד עם זאת, עצם העובדה שעלינו לשמור על מרחק מהסובבים ולנהוג באופן שונה מהאופן לו אנו רגילים אינם מחייבים אותנו להימנע מחגיגות יום הולדת ואפשר לחגוג עם הרבה שמחה אך עם פחות אנשים.

חגיגת יום הולדת יחד עם האנשים הקרובים יכולה להיות לא פחות מהנה מאשר חגיגה עם כל ילדי הכיתה, הרי בסך הכל המטרה של החגיגה היא לשמוח עם האנשים האהובים ועם פעילויות מהנות שמותאמות למוזמנים.

הגיע יום ההולדת של הילדים שלכם? זה הזמן לחגוג להם יום הולדת עם האנשים הקרובים ביותר

אם יום ההולדת של הילד או הילדה שלכם מתקרב, תוכלו לחגוג להם אירוע משמח ומצומצם בהתאם להוראות המעודכנות. 

תוכלו למשל להזמין מתקנים מתנפחים ולחגוג בשטח הפתוח עם החברים הקרובים ביותר של ילדכם – בצורה זו גם תשמרו על הבטיחות וגם תאפשרו לילד או לילדה ליהנות מיום ההולדת, כל זאת תוך התנהגות שתואמת להגבלות הקיימות.

אטרקציות נוספות שעשויות לשמח את החוגגים יכולות לכלול: מראת סלפי משגעת מולה יוכלו הילדים לעמוד ולהצטלם ולקבל תמונות יפות שישאירו לכולם זיכרונות טובים מיום ההולדת, משקפי מציאות מדומה שיגרמו לילדים להרגיש כאילו שהם נמצאים בעולמות אחרים ולחוות חוויות מרגשות, שולחנות כדורגל, שולחנות טניס ושאר שולחנות משחק בהם יוכלו הילדים לשחק (תוך שמירה על מרחק אחד מהשני) ולהוציא אנרגיות ועוד מגוון אפשרויות.

כדי לשמח גם את בלוטות הטעם של החוגגים, תוכלו להזמין להם מפל שוקולד מעורר תיאבון בו הם יוכלו לטבול סוכריות, מרשמלו, תותים ושלל מאכלים טעימים אחרים. תוכלו להיות בטוחים שכולם יתלהבו מאטרקציה כזו. כמובן שגם אתם תוכלו ליהנות מכל הפעילויות המשמחות ומשלל המאכלים המתוקים והנפלאים ולחגוג עם ילדכם את יום ההולדת, שכן בסך הכל, האטרקציות השונות מתאימות לכל הגילאים.

איך לחגוג יום הולדת בריחוק חברתי?

חוגגים יום הולדת למרות הריחוק החברתי ובהתאם להגבלות

בתקופה יוצאת הדופן שעוברת עלינו, חשוב מאוד להמשיך ליהנות, כל זאת במסגרת ההגבלות הקיימות, ואם אפשר לצאת ולבלות – לעשות זאת ולאפשר לילדים ולכם ליהנות ממסיבת יום ההולדת. 

אנו – בחברת בום אטרקציות לאירועים, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להפיק אירוע מרגש שישמח את כולם וישאיר לכם זיכרון נפלא.

אם אתם מעוניינים לשאול אותנו שאלות או להזמין מאיתנו אטרקציות מתאימות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם,

שלכם, 

חברת בום אטרקציות לאירועים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן