בום

אתם חיים בשביל לשחק בלאק ג'ק מול האלופים בלאס וגאס, או עם חברים מהצבא?

מרגישים ספורטאים בכדורגל, רוצים לכבוש את הנבחרת הברזילאית עם החברים מהעבודה, או להביס את המחשב בשח? היום זה אפשרי עם מגוון משחקים וירטואלים לאירועים אשר קיימים אצלנו.

בבום אטרקציות לאירועים נשמח לייעץ לכם בהתאמה אישית לפי סגנון האירוע כמו גם התקציב המוקדש למטרה.

יש לנו מגוון רחב מאוד של שולחנות משחק וירטואליים עבור מגוון סוגים של משחקים למסיבות ומטרות שונות ולכל סוגי האורחים.

משחקים וירטואלים לאירועים

מבחר משחקים וירטואלים ואטרקציות לאירועים פרטיים 

הדגש העיקרי שלנו בבום אטרקציות לאירועים הוא על הפקת אטרקציות יצירתיות ומיוחדות עם מבחר שולחנות של משחקים וירטואליים לאירועי חברה ואירועים פרטיים מהם יהנו מגדולה עד קטנטן, כל המוזמנים.

איך לבחור משחקים וירטואלים

בבום אטרקציות לאירועים נעזור לכם לתכנן אטרקציות ומשחקים וירטואלים לאירועים, ומסיבות המערבות שולחנות וירטואליים, בצורה האולטימטיבית שתתאים לאורחים ולתקציב שלכם.

יש כאלו שיגידו שמשחקים וירטואלים הם אלמנט מנתק שלא מפאשר חיבור חברתי, אנחנו גורסים אחרת, מניסיונינו שמנו לב שככל שהשנים עוברות משחקים וירטואלים הפכו להיות, נושא שיחה ונקודת מפגש עבור ילדים וגם עבור מבוגרים.

כל משחק וירטואלי הוא המפתח לאירוע מוצלח שכן בדורנו אין ילד שלא משחק על בסיס יומיומי כך שמאוד קשה עד בלתי אפשרי לשמור על ילדים מרוכזים לאורך זמן או לצורך העניין מעוניינים באירוע אם לא יהיה שם איזה משחק כזה או אחר.

בררו גם לגבי שולחנות משחק לאירועים | משחקי סימולטור

אטרקציות לבת מצווה ובר מצווה - גיטאר הירו

גיטרה הירו לאירועים

המשחק הפך כבר ללהיט הבא בעולם המוזיקה, ועכשיו הוא יכול להיות ממש אצלכם באירוע. היפכו לאגדת רוק, ולכוכבי הערב באירוע שלכם! הרגישו על הבמה בהופעה באצטדיון כאשר אתם בעצם באירוע מנגנים עם החברים בגיטרה אירו . שילוב של גיטרה אירו עם תופים ומיקרופון, נותן לכם להנות מחוויה  של להקת רוק אצלכם באירוע.. כל העמדות שלנו מגיעים עם מסכים50"  מה תקבלו לאירוע שלכם: גיטרה הירו החדש כולל עיצוב מיוחד ערכת התופים המוכרת ,מיקרופון ומשחק גיטרה הירו החדש ביותר !

אטרקציות לבר מצווה ובת מצווה - סימולטור מירוץ מכוניות

סימולטור מירוץ מכוניות לאירועים

מסך לד ענק 50' פול HD  עכשיו גם אתם יכולים להרגיש בפורמולה 1 ! חוויית משחק מיוחדת בסימולטור מירוץ מכוניות סוחף ללא מעצורים. אתם יכולים להיות נהגים ללא צורך ברשיון נהיגה . ברגע שתשבו בכסא לא תרצו לקום! הסימולטור כולל: מושב, הגה, ברקס וגז. מומלץ מאוד מתאים לכל אירוע!

אטרקציות לבת מצווה ובר מצווה - אקסטרים סקייטבורד

משטחי אקסטרים סקייטבורד

הילדים יכולים באמצעות הסקייטבורד להרגיש כאילו הם נמצאים במשטחי האקסטרים הטובים בעולם ולדמות את החוויה אצלכם באירוע. הסקייטבורד מגיע עם 4 חיישנים אלחוטיים באמצעותם ניתן לזוז

sony playstation 4 קנסולה למשחקי טלויזיה

wii קנסולה למשחקי טלויזיה

xbox קנסולה למשחקי טלויזיה

בום אטרקציות לאירועים

לאירוע חלומי במחיר מצחיק

כל הזכויות שמורות "בום - אטרקציות לאירועים" 2018

Call Now Button053-2423424 דילוג לתוכן